Baghdad Group’a Hoşgeldiniz

BAGHDAD GROUP 2003 yılında ilk olarak Irak`ta faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye operasyonunu 2010 yılında İstanbul Merter`de Ofis ve Depo açarak Havayolu Taşımacılığında sektöre yeni bir trend kazandırmıştır. Şirketimizin aynı zamanda Türkiye’nin en önemli ihracat ülkesi olan Irak’ta ofisinin olması, Irak nakliye ve Irak Parsiyel hizmetlerindeki tecribesi, aktarma sahası ve kapalı depo alanlarının mevcudiyeti, Irak gümrük noktalarında ve birçok ülkede acente hizmeti ile ithalatçı, ihracatçı ve paydaşlarımıza geniş yelpazeli hizmet ağı sunmaktadır. Firmamız geçmişten aldığı deneyimler ve günümüz teknoloji çağının sentezi ile klasik çözümlerden uzak, ticari değerlerimizle kurumsallığı harmanlayarak global hizmetlerin yanı sıra butik hizmetleri de vermeye devam etmektedir.

Taşıma sayısına ulaştık
Dünya ülkesine uçuş
Araç Filosuna ulaştık
Çalışan personlimizle

İşinizi Dünyaya Taşıyoruz.

Bizimle Çalışan İş Ortağı partnerilerimizi sınırları olmayan bir dünya ya taşıyoruz. Taşıma işini gerçekleştirdiğimiz binlerce sefer gerçekleştirmenin gururu ve onurunu yaşıyoruz.

Havayolu Taşımacılığı

Baghdad Group`un uzman havayolu ekibi; ihtiyaçlarınızı karşılamak için hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli hizmet sunacak donanımdadır.

Karayolu Taşımacılığı

3. ülke ve transit yüklemeler, komple ve parsiyel servis , askılı yükleme ile Irak'a ve ortadoğu ülkelerine hizmet veriyoruz.

baghdad group kargo işinizi dünyaya taşıyoruz resmi
Denizyolu Taşımacılığı

Baghdad Group, ihracat ve ithalat gereksinimlerinizi karşılamak için kesintisiz denizyolu hizmeti sunar.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Sunduğumuz bütün hizmetlerde hızlı ve güvenli teslimat yapmaktayız. Ortadoğu'ya tek hava taşımacılığı yapan firmayız.

Taşımacılığını yaptığımız markalar

Başta Irak olmak üzere dünyanın her yerine kapıdan kapıya teslimatını gerçekleştirdiğimiz farklı iş kollarında markaların bir kaçı

Tüm Kontrolün Sende Olduğu Mağaza

Türkiye’nin toptan mağaza sahiplerine dayalı sanal alışveriş platformu baghdadstore.com’ da toptan mağazanızı açın binlerce toptan alıcıya anında ulaşın

Türkiye’nin toptan mağaza sahiplerine dayalı sanal alışveriş platformu baghdadstore.com, Irak’ın en büyük firmalarından Baghdad Group ortak girişimi olarak Eylül 2017 sonunda hayata geçti. baghdadstore.com çok kısa bir süre içerisinde 4800’ü aşkın toptancı müşteri kitlesine ulaştı.

İnternet sektöründe yenilikçi hizmetler konusunda öncü olmayı planlayan Baghdad Group’ un taşımacılık ve organizasyon konusundaki tecrübesi,  bilgi birikimi ve gücü ile daha iyi satış pazarlarına ulaşmayı hedeflemiştir.

Baghdad Group markası  baghdadstore.com  ile toptan müşterilerine ve toptan mağaza sahiplerine sunduğu yenilikçi hizmetlerle E-Ticaret toptan sektörünü yeniden şekillendirerek sektörde bölgesel oyuncu haline gelmeyi hedeflemekte ve KOBİ’lerin toptan e-ticaret sektörüne atılmasını desteklemektedir.

Aşağıdaki butona tıklayarak daha detaylı bilgiye ve mağaza üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Bizi Özel Yapan Nedir?

Dünyanın dört bir yanındaki 15 bölgesel locasyonda çözüm ortaklarımız , çalışan 42.000’den fazla çalışan, operasyonel mükemmeliyet sunar.

Havayolu
Taşımacılığı
Denizyolu
Taşımacılığı
Karayolu
Taşımacılığı
Güvenli ve Hızlı
Taşımacılık

Ücretsiz Teklif İsteyebilirsiniz

Türkiye / İstanbul
Türkiye / Gaziantep
Türkiye / İstanbul - Depo
Irak / Baghdad - Şube 1
Erbil Service Point
Basrah Service Point
Kerbela Service Point
Abu Dhabi Service Point
Bursa Service Point
Mersin Service Point
China Guangzhou Service Point
Dubai Service Point
Frankfurt Service Point
Kazakhstan Astana Service Point

Güvenli & Ekonomik

Tır ve Havayolu Nakliye gönderimlerinde güvenli güzergahları seçerek zamanında ve ekonomik çözümlerimizden faydalanırsınız

Hızlı Teslimat

Tır ile Gönderimleriniz 7 ile 10 gün arası , Uçak ile yaptığınız gönderimler 3 ile 4 gün arasında kapıya kadar teslim edilir

Destek

Baghdad Group' ta işinizi desteklemek için çözümlere olan tutkusunu, uygulamaya hazır bekleyen bir destek ekibini bulacaksınız.